Avcılar Bosch Servisi

Avcılar Bosch Servisi

Her gün kullandığımız ve evlerimizde bize büyük bir konfor sağlayan beyaz eşyalar son teknolojik gelişmelerle çok daha işlevsel hale gelmişlerdir. Yeni teknolojilerin kullanılması ve çok fonksiyonlu özellikleri yüzünden de satış sonrası servis hizmetleri de daha önemli olmaya başlamıştır. Artık beyaz eşyalarımızı sıradan tamirciler değil markaların profesyonel hizmet veren firmaları yapmaktadır. Avcılar bosch servisi de avcılar bölgesinde bosch marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın ve klima gibi cihazların her türlü tamir ve bakımlarını yapmaktadır. Böylece cihazlarınız kaliteli tamir ve bakım hizmeti sayesinde daha uzun ömürlü olmaktadır.

Bosch marka beyaz eşyalar teknolojik üstünlükleri, şık ve dekoratif tasarımlarıyla en çok tercih edilen eşyalardır. Bu yüzden de her gün onlarca tamir ve bakım isteği firmamıza gelmektedir. Bütün bu bölgeye hızlı ve zamanında hizmet verebilmek için servis aracı ve personel sayımızı da arttırmış bulunmaktayız. Artık aynı anda pek çok arıza noktasına hizmet götürebilmekteyiz. Personelimiz ürünlerimizle ilgili eğitimler almış ve deneyimli kişilerdir.

Avcılar Bosch Servisi

Avcılar Bosch servisi olarak müşteri memnuniyeti, hızlı ve kaliteli hizmet en temel hedefimizdir. Beyaz eşya arızaları evlerde son derece sıkıntılı anların yaşanmasına neden olur. Buzdolabı çalışmadığında yiyeceklerimizi saklama sorunu yaşarız. Çamaşırlarımız ortada kalır ve giyeceklerimizi yıkayamayız. Buzdolabınız yeterli soğutmuyorsa, buzlanma ve karlanma sorunu varsa, çamaşır makineniz su almıyor veya çamaşırları sıkmıyorsa, bulaşık makineniz suyu boşaltmıyor veya durulama yapmıyorsa hiç zaman kaybetmeden bizi aramalısınız.

Bu tür sorunlara zamanında müdahale edilmezse arıza daha da büyüyecek ve makineleriniz belki de kullanılamaz hale gelecektir. Sorunların çözümü için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcimiz talebinizi hemen yetkililere iletecek ve en kısa sürede servis ekibini size yönlendirecektir. Bütün arızalar gün içinde ve en kısa zamanda tamir edilmiş olmaktadır. Bosch avcılar servis hizmetleri mesai saatleri dışında da devam etmekte ve özellikle çalışan müşterilerimizin mağdur olmamaları sağlanmaktadır. Yaptığımız işlemler ve kullandığımız yedek parçalar bir yıl garantilidir. Fiyatlarımız da son derece uygundur ve hizmetlerimizden de fiyatlarımızdan da müşterilerimiz oldukça memnundur.

TIKLA ARA