Bağcılar Bosch Servisi

Bağcılar Bosch Servisi

Akşam evinize geldiniz ve buzdolabınızın çalışmadığını gördünüz. Dolabın içi su dolmuş ve yiyecekler kokmaya başlamış olacaktır. Bu durumda mutfaktaki bütün düzeniniz alt üst olmaktadır. Akşamın bu saati demeyin hemen bizi arayın. Bağcılar bosch servisi acil durumlarda mesai saatleri dışında da hizmet vererek müşterilerimizi mağdur etmemektedir. Bölgemizdeki tüm bosch marka beyaz eşyaların onarım ve bakım hizmetlerini en hızlı ve en kaliteli şekilde vermekteyiz. Çünkü beyaz eşya arızaları evlerde büyük sorunların ve sıkıntıların yaşanmasına neden olmaktadır.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima arızaları evlerdeki rahat hayatı kesintiye uğratmakta ve evde yaşayanlar için can sıkıcı durum olmaktadır. Ancak bağcılar bölgesinde oturan bosch beyaz eşya kullanıcıları bu sıkıntıları yaşamamaktadır. Bosch servisi gün içinde her noktaya hizmet götürecek sağlam bir altyapıya sahiptir. Çok sayıda donanımlı servis aracı, eğitimli ve deneyimli personeli ve modern ekipmanlarıyla en kaliteli servis hizmetini vermekteyiz.

Bağcılar Bosch Servisi

Beyaz eşyalarınızda bir arıza meydana geldiğinde hemen bize telefonla bildirmelisiniz. Müşteri temsilcimiz sorunu kaydedecek ve yetkililere bildirecektir. Size bir randevu verecek ve randevu saatinde servis ekibimiz verdiğiniz adrese gelecektir. Birkaç saat içinde gelecek olan servis ekibimiz kısa sürede arızayı tamir edecektir. Bosch kullanıcıları servis bekleme sorunu asla yaşamamaktadır.

Sizlere kesintisiz ve sorunsuz hizmet vermek bizim en önemli ilkemizdir. Bu yüzden yaptığımız çalışmalara firmamızın bir yıllık garantisini de vermekteyiz. Ancak deneyimsiz tamircilere beyaz eşyalarınızı emanet etmeyiniz. Kullanacakları taklit yedek parçalarla cihazlarınıza daha büyük zarar verebilirler ve size yüksek maliyetler çıkarabilirler. Bosch bağcılar servis ekibimiz orijinal ve garantili yedek parça kullanmakta ve cihazlarınızı uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlamaktadır.

Ayrıca fiyatlarımızla da sizi düşünmekteyiz. Bu kaliteli ve güvenli hizmetleri en uygun fiyatlarla alacaksınız. Web sitemizde hizmetlerimiz ve karşılığı olan ücretler yer almaktadır. Bunları inceleyerek arızanın maliyetini önceden de öğrenebilirsiniz. Güven müşteri memnuniyetinin ilk şartıdır ve bu güne kadar verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizi güvenini kazanmış bulunmaktayız. Bizi günü her saati arayarak arıza bildirebilirsiniz. En kısa sürede arızaları tamir ederek konforlu yaşamı tekrar size sunmuş olacağız.

TIKLA ARA