Bahçelievler

Bahçelievler Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch marka beyaz eşyaların satış sonrası tamir ve bakım işleri bütün yurtta olduğu gibi ilçemizde de sorunsuz şekilde yapılmakta ve bosch beyaz eşya kullanıcıları bu hizmetlerden son derece memnun olmaktadır. Bahçelievler bosch servisi olarak müşterilerimizin bosch ürünlerini sorunsuz kullanabilmelerini sağlamaya çalışmakta ve her türlü sorunlarına hızlı çözümler üretmekteyiz. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve kurutma makineleri, bulaşık makinesi, fırın, klima gibi beyaz eşyalar zaman içinde özellikle de kullanım hatalarından dolayı arızalanabilir. Buzdolabınız yeterince soğutmuyorsa, gürültülü çalışıyorsa, karlanma yapıyorsa sistemde bir sorun var demektir. Böyle bir durumda hemen servisimizi aramalısınız.

Çamaşır makinenizde de su alma veya boşaltma sorun oluyorsa, çamaşırları sıkmıyorsa, ayarlara uygun çalışmıyorsa yine hemen servimizi aramalısınız. Bu arızaları servis ekiplerimiz kolaylıkla tamir edecektir. Ancak bazen küçük bir ihmalden dolayı da cihazlarınız çalışmayabilir. Bu yüzden servisimizi aramadan önce cihazın fişinin prize iyi oturup oturmadığını, ayar düğmelerine doğru basıp basmadığınızı, elektrik tesislerinizde bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

bahcelievler-bosch-servis

Bütün bunlarda sorun yoksa arızayı bosch servisi çözecektir. Hemen bizi aramalı ve arıza kaydınızı yaptırmalısınız. Müşteri temsilcimiz arıza kaydınız yapacak ve adres bilgilerinizi de not edecektir. Servis ekibimiz de tam size söylenen saatte evinizde olacak ve arızayı tamir edecektir. Servis çalışanlarımızın tümü bosch ürünleri hakkında eğitim almış deneyimli ve uzman kişilerdir. Bu yüzden her tür arızayı kolayca tamir edeceklerdir.

Servis hizmetlerimiz firmamızın bir yıllık garantisi kapsamındadır ve orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Bu parçalar sayesinde cihazlarınız ilk günkü verimliliğinde çalışacak ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde size konforlu bir hayat sunacaktır. Bosch Bahçelievler servis hizmetleri müşteri odaklı verilmekte ve hızlı, zamanında ve kaliteli hizmet öncelikli hedefimiz olmaktadır.

Servis hizmetlerimizde hız ve kalitenin yanında ucuz fiyatlarımızla da müşteri memnuniyeti yaratmış durumdayız. Web sitemizden hizmetlerimiz ve fiyatlarımızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylece arıza durumunda size olacak maliyeti önceden bilme şansınız da olacaktır. Tüm arızalar için zamanında başvurmak çok önemlidir. Zamanında bildirilmeyen arızalar daha sonra büyük arızalara dönüşebilir.