Bahçelievler Bosch Servisi

Bahçelievler Bosch Servisi

Günümüzde yaşam şartları değiştikçe yepyeni ihtiyaçlar, yepyeni sektörler, yeni iş alanları ortaya çıkmaktadır. Mevcut iş kolları kendilerini yeni yaşam biçimine göre geliştirmek zorunda kalmaktadır. Bunları yapamayan iş yerleri ise kapanmak zorunda kalmaktadır. Beyaz eşya servis sektörü de yeni gelişmelere uygun çalışma metotları geliştirmiştir. Bahçelievler bosch servisi bölgemizde verdiği servis hizmetleri ile bu yeniliklerin öncüsü olmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Müşterilerimizin her türlü bakım ve tamir taleplerini en kısa sürede karşılamaktayız.

Bosch beyaz eşyalar, kombi ve klimalar sağlam, dayanıklı ve üstün teknolojik özelliklere sahip ürünlerdir. Bu ürünler kullanım şartlarına uygun kullanıldığında kolayca arızalanmazlar. Ama bazı dış etkenlerin etkisiyle bir arıza meydana geldiğinde hemen bizi arayarak arıza kaydı yaptırmalısınız. Müşteri temsilcimiz size gerekli bilgileri aktaracak ve servis ekibimizi en kısa sürede size gönderecektir. Servis ekibi çalışanlarımız konularında eğitimli, deneyimli ve uzman kişilerdir. Ürünlerimizi çok iyi tanıdıkları için her türlü arızayı kolayca gidereceklerdir.

Bahçelievler Bosch Servisi

Bahçelievler bosch servisine günün her saati arıza bildirebilir ve sorularınızı müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Servisimiz 7/24 hizmetinizdedir. Yeterli sayıdaki servis araçlarımızla aynı zaman diliminde pek çok arıza noktasına da gidebilmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar ve kullandığımız yedek parçalar bir yıl garantilidir. Sadece arızalarda değil bosch ürünlerinin bakımlarında da firmamız her an yanınızdadır.

Özellikle kombi ve klimaların her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Klimaların bakımları yapılmazsa sağlık açısından da sorunlar yaşanabilir, çalışma performansı düşebilir. Kombilerde de bakım yapılmadığında ısınma problemleri yaşarsınız. Firmamız bu cihazlarınızın da bakımlarını yapmakta ve tekrar verimli çalışmasını sağlamaktadır. Hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla vermekteyiz. Tüm çalışmalarımız hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

TIKLA ARA