Bahçeşehir Bosch Servisi

Bahçeşehir Bosch Servisi

Beyaz eşya servis hizmetleri modern çağın ihtiyaçlarına göre yeniden şekillenmiş yepyeni uygulamalarla hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle bosch beyaz eşya servis hizmetleri yeniliklerin öncüsü olmuştur. Bahçeşehir bosch servisi yeni bir hizmet anlayışı ile bölgemizde bosch marka beyaz eşyaların ( buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima ) tamir ve bakımlarını yapmaktadır. Artık beyaz eşyalarla insanlara verilen hizmet satışla bitmemekte ve satış sonrası hizmetler de daha önemli hale gelmektedir. Bosch kullanıcıları bu yüzden çok şanslılar ve hızlı ve kaliteli hizmet almanın avantajını yaşamaktalar. Firmamız bölgemizde bize bildirilen her arızayı en kısa sürede tamir etmektedir.

Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermekte ve arıza kaydı yapmaktadır. Müşteri temsilcimiz bildirilen arızaları anında yetkililere iletmekte ve servis ekibimiz de en kısa sürede verilen adrese gitmektedir. Her gün onlarca onarım ve bakım talebi aldığımız için servis araç sayımızı ve personel sayımızı arttırmış bulunmaktayız. Artık aynı anda pek çok arıza noktasına gitmekte ve tamir bakım hizmeti vermekteyiz.

Bahçeşehir Bosch Servisi

Bosch servisi olarak yaptığımız her çalışmaya firmamızın garantisini de vermekteyiz. Ayrıca parça değişimi gerekliyse orijinal ve garantili yedek parça kullanmaktayız. Böylece beyaz eşyalarınız daha verimli çalışır hale gelmektedir. Beyaz eşya arızalarının tamiri uzun süre bekletilemez. Çünkü bu arızalar evlerde büyük sıkıntıların yaşanmasına neden olmaktadır. Ama bosch kullanıcıları servis bekleme sorunu asla yaşamamaktadır.

Buzdolabınız yeterince soğutmuyor olabilir. Çok fazla karlanma ve buzlanma yapıyor olabilir. Çamaşır makineniz su almıyor veya çamaşırları sıkmıyor, durulamıyordur. Böyle durumlarda hemen bizi aramalı ve vakit geçirmeden arızayı tamir ettirmelisiniz. Bosch bahçeşehir servis hizmetleri ankastre ürünleriniz ve klimalarınız için de verilmektedir. Mutfaklarımızda bizlere konforlu bir yaşam sunan bu ürünlerinizin arızalarını da deneyimli ekibimiz en kısa sürede tamir edecektir.

Klimalarınızın ise yıllık periyodik bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Bakımı yapılmamış klimalar hem verimli çalışmayacak ve çok fazla enerji tüketecektir hem de havaya yayılan bakteriler yüzünde sağlık problemleri yaratacaktır. Ekiplerimiz klimalarınızın bakımını da detaylı şekilde yapacaktır. Bosch ürünleri için verdiğimiz özel servis hizmetlerimizin fiyatları da son derece uygundur. Ayrıca kredi kartı kolaylıkları da sunmaktayız.

TIKLA ARA