Bakırköy

Bakırköy Bosch Servisi

Günümüzde beyaz eşya servis hizmetleri daha hızlı verilmekte ve deneyimli uzman kişiler çalışmaktadır. Eskiden buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ya da klimalarda bir arıza meydana geldiğinde günlerce servis hizmeti bekler ve çoğu zaman da mahallemizdeki tamircilere başvurmak zorunda kalırdık. Günümüzde ise bütün beyaz eşya markaları ürünlerinin kalitesi kadar satış sonrası tamir ve bakım hizmetlerine de önem vermektedir. Bosch marka beyaz eşyaların tamir ve bakımları profesyonel ve uzman çalışanlarca en iyi şekilde yapılmaktadır. Bakırköy bosch servisi de bu büyük ilçede ve çevresinde tüm bosch ürünlerinin satış sonrası hizmetlerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Firmamız çok sayıda ve donanımlı servis araçlarıyla kendisini yenilemiştir. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermekte ve müşterilerimizle sürekli iletişim kurabilmektedir. Beyaz eşyalarınızda arıza meydana geldiğinde çağrı merkezimizi hemen arıyorsunuz ve müşteri temsilcimiz hemen arıza kaydınızı yapıyor. Daha sonra da size verilen randevu saatinde servis ekibimiz gelerek arızayı tamir ediyor.

bakirkoy-bosh-servis

Firmamız beyaz eşya arızalarının evlerde yaşattığı sıkıntıları çok iyi bilmektedir ve bu yüzden birkaç saat içinde servis ekibimiz arıza olan adrese gitmektedir. Hızlı hizmet kadar kaliteli hizmet de firmamızın hedefidir. Bosch ürünleriyle ilgili eğitimler almış deneyimli ve uzman personelimiz arızayı kısa sürede ve en iyi şekilde tamir etmektedir. Yapılan işlemler firmamızın bir yıllık garantisi kapsamındadır. Bosch servisi olarak kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullanmakta ve cihazlarınızın daha iyi çalışmasını sağlamaktayız.

Bosch beyaz eşyalar oldukça sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Çok fonksiyonlu özellikleriyle ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır. Cihazlarınızı kullanım şartlarına uygun kullandığınızda uzun yıllar sorunsuz çalışacaklardır. Ancak bazen küçük ihmallerden de olsa sorunlar çıkabilmektedir. Bu durumda da firmamız her zaman yanınızda olacaktır.

Bosch bakırköy servisi klimalarınızın periyodik bakımlarını da yapmakta ve size yazın sıcak günlerinde konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Bosch beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü tamir ve bakım sorunlarına özel servis hizmetimizle anında çözümler üretmekteyiz. Hizmetlerimizle ve bu hizmetlerin karşılığı olan ücretlerimizle ilgili bilgilere web sitemizden de ulaşabilirsiniz ve arıza durumunda maliyetleri önceden öğrenmiş olursunuz.