Beylikdüzü Bosch Servisi

Beylikdüzü Bosch Servisi

Bosch beyaz eşya servisleri tüm yurtta birçok yeniliğe öncülük ederken beylikdüzü bosch servisi de bölgemizdeki servis hizmetlerinde yeniliklerin öncüsü olmaktadır. Firmamız bosch marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve klimaların her türlü onarım ve bakımını yapmakta, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin cihazlarını sorunsuz kullanmalarını sağlamaktadır. Bosch marka beyaz eşyalar üstün teknolojilerle üretilmiştir ve bu yüzden tamir ve bakımlarını sıradan tamircilere yaptırmamak gerekir. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vererek müşterilerimizin beyaz eşya sorunlarını anında yetililere ileterek sorunların çözülmesini sağlamaktadır.

Beyaz eşya arızalarının evlerde yarattığı kaosu çok iyi bilmekteyiz. Mutfaklarda yemeklerin saklanması problem olmakta, çamaşırlar ve bulaşıklar birikmekte ve bir anda hiçbir iş yapılamaz hale gelmektedir. Bu yüzden beyaz eşya tamir ve bakımının e kısa sürede yapılması gerekmektedir. Firmamız en hızlı hizmeti verebilmek için altyapısını güçlendirmiş, çok sayıda servis aracını bünyesine katmıştır. Aynı şekilde personel sayımızı da arttırmış bulunmaktayız. Tüm çalışanlarımız bosch beyaz eşyalar konusunda eğitilmekte ve cihazların çalışma sistemlerini öğrenmektedir.

Beylikdüzü Bosch Servisi

Bu yüzden de artık aynı anda pek çok arıza noktasına hizmet götürebilmekteyiz. Beyaz eşyalarınızdan birinde arıza meydana geldiğinde hemen bizi arayarak arızayı bildiriniz. Bosch servisi ekiplerimiz en kısa zamanda evinize gelecek ve cihazınızı tamir edecektir. Yaptığımız çalışmalara firmamızın bir yıllık garantisini vermekte ve orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Bu sayede cihazlarınız ilk günkü verimliliğinde çalışmakta ve uzun yıllar sorunsuz kullanabilmektesiniz.

Beylikdüzü bosch servisi olarak müşteri memnuniyeti en öncelikli hedefimizdir. Bu yüzden müşterilerimizden gelen arıza bildirimlerini birkaç saat içinde çözmekte ve onların rahat yaşamlarına dönmelerini sağlamaktayız. Bosch marka klimalar da özellikle yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında bize yaşanabilir ortamlar sağlamaktadır. Ancak klimaların sağlıklı ve verimli çalışmaları için periyodik bakımlarının da yapılması gerekmektedir. Ekiplerimiz klimalarınızın bakımlarını detaylı şeklide yapmaktadır. Her türlü tamir ve bakım hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla verilmektedir. Fiyatlarımız web sitemizde de yer almakta ve tamir hizmetinden önce maliyetler konusunda bilgi sahibi olabilmektesiniz. Ayrıca web sitemizde hizmetlerimiz ile ilgili de bilgilere ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA