Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch marka çamaşır makineleri en son teknolojinin kullanıldığı işlevsel özellikleriyle müşterilerine büyük bir rahatlık ve konfor sağlamaktadır. İşlevsel özellikleri yanında tasarımlarıyla da çok şık ve göz alıcı görünmektedir. Dekorasyonlarda farklılık ve güzellik yaratmaktadır. Ayrıca yeni nesil ürünler olarak enerji tasarrufu sağlamakta, daha az enerji harcayarak daha çok iş yapabilmektedir. Bütün bu üstün özellikler bosch çamaşır makinelerinin daha çok tercih edilmelerine neden olmaktadır. Çok yaygın bir şekilde kullanılan çamaşır makinelerinin satış sonrası servis hizmetleri de en kaliteli şekilde verilmektedir.

Bosch çamaşır makinesi servisine yurdun her yanından çağrı merkezi aranarak ulaşılabilmektedir. Makinenizde bir arıza oluştuğunda hemen çağrı merkezimizi arıyorsunuz ve size en yakın servis noktası yönlendirilerek sorununuz çözülüyor. Bosch servislerinde çalışan personelin tümü ürünler konusunda eğitimler almış deneyimli kişilerdir. Bütün arızaları kolayca çözebilecek kapasitededirler. Çamaşır makineleri son derece dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Ancak çok sayıdaki fonksiyonel özellikleri bulunmakta, bu özellikler kullanılırken bazı hatalı uygulamalar yapılabilmektedir.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşırın cinsine göre hatalı ısı ve zaman ayarlamaları yanlış yapılabilmektedir. Bazen voltaj iniş ve çıkışları, kireçli su kullanımı gibi nedenlerle de makineler zarar görebilmektedir. Makinelerinizin kesinlikle kullanım kılavuzunda yer aldığı gibi kullanılması gerekmektedir. Bütün bunlara rağmen makineniz çalışmıyorsa, istediğiniz ısıda yıkamıyorsa, su alma ve boşaltmada sorunlar yaşanıyorsa, sıkma problemi varsa, bu gibi durumlarda derhal bosch çamaşır makinesi servis hizmetlerine başvurmanız gerekmektedir.

Servis merkezimiz hemen size ekipleri gönderecek ve makinenizin tamirini ve bakımını yaptıracaktır. Yaptığımız tamir ve bakım hizmetleri firmamızın bir yıl garantisi kapsamındadır. Ayrıca orijinal yedek parça kullanmakta ve cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını, daha verimli çalışmasını sağlamaktayız. Hızlı ve kaliteli servis hizmetlerimiz aynı zamanda oldukça uygun fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla verilmektedir.

TIKLA ARA