Büyükçekmece Bosch Servisi

Büyükçekmece Bosch Servisi

Büyükçekmece büyük bir nüfusa sahiptir ve hemen her evde de buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, fırın gibi beyaz eşyalar çok sayıda kullanılmaktadır. Özellikle bosch marka beyaz eşyalar en çok tercih edilen ürünlerdir. Bosch beyaz eşyalar gelişmiş teknolojik özellikleri ve şık tasarımlarıyla hem evlerimizde hayatı kolaylaştırmakta hem de dekorasyonlarımıza farklı bir güzellik katmaktadır. Ancak beyaz eşyaların arıza yapmaları evlerdeki bütün yaşamı da alt üst etmektedir. Eskiden arızalar günlerce tamir edilemez, tamir için gelenler de yanlış uygulamalarla cihazlara daha fazla zarar verirlerdi. Büyükçekmece bosch servisi bugün bölgemizde modern çalışma anlayışı ve deneyimli uzman ekipleriyle kaliteli servis hizmeti vermektedir.

Bosch marka beyaz eşya kullanıcıları servis bekleme sıkıntısı yaşamamakta ve birkaç saat içinde arızalar tamir edilmektedir. Bunu sağlamak için firmamız çok sayıda araç ve personelle hizmet vermektedir. Öncelikle bütün müşterilerimiz bize günün her saati telefonla ulaşabilmekte ve arızaları bildirebilmektedir. Çağrı merkezimize gelen her arıza bildirimi hemen değerlendirilmekte ve en kısa sürede servis ekibimiz onarım hizmeti için arıza adresine gitmektedir.

Büyükçekmece Bosch Servisi

Bosch servisi hızlı ve kaliteli hizmetiyle bölgemizde büyük bir müşteri memnuniyeti yaratmaktadır. Servis çalışanlarımız ürünlerimizi çok iyi tanıdığı için her türlü arızayı en kısa sürede tamir edebilmektedir. Ancak arıza bildirimini gecikmeden yapmanız gerekmektedir. Zamanında müdahale edilemeyen arızalar daha sonra büyümekte ve daha büyük arızalara neden olmaktadır. Eğer buzdolabınız yeterli soğutmuyorsa. Buzlanma ve karlanma yapıyorsa, çamaşır makineniz su almıyor, çamaşırları sıkmıyor veya su boşaltmıyorsa hemen bizi aramanız gerekmektedir.

Bosch ankastre ürünlerinizdeki onarım ve bakımlarını, klimalarınızın yıllık bakımlarını da en hızlı ve kaliteli şekilde yapmaktayız. Bosch Büyükçekmece servis ekiplerinin bakımları sayesinde cihazlarınızın ömrü daha da uzamaktadır. Çünkü firmamız kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullanmaktadır. Klimalarınızın yıllık bakımlarını yaptırmadığınızda havaya bakteriler yayılacak ve sağlık problemleri yaşayacaksınız. Bu yüzden klimalarınızın yıllık bakımlarını mutlaka yaptırınız. Yaptığımız onarım be bakımlar son derece uygun fiyatlardadır. Ayrıca kredi kartıyla kapıda ödeme imkânları da sağlamaktayız. Bu hizmetlerimizle bosch marka beyaz eşya kullanmanın avantajlarını yaşamış olmaktasınız.

TIKLA ARA