Esenler Bosch Servisi

Esenler Bosch Servisi

Beyaz eşyalarınızda zamanla gerek hatalı kullanımlardan gerekse elektrik sistemlerinden, vurma, çarpma gibi nedenlerden arızalar meydana gelebilir. Özellikle gelişmiş teknolojilerle üretilmeye başlayan beyaz eşyalar daha hassas bir çalışma düzenine sahiptir ve bu tür dış etkenlerden daha çabuk etkilenmektedir. Beyaz eşyalarınızı doğru kullandığınız sürece onları uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz. Günümüzde beyaz eşya kullanımı çok artmış ve her evde bu modern cihazlar bulunmaktadır. Bosch marka beyaz eşyalar ise en çok tercih edilen ürünlerdir. Üstün teknolojik özellikleriyle ve şık tasarımlarıyla hem işlevsel olarak hem de görsel olarak tercih edilmektedirler. Bosch beyaz eşyaların satış sonrası destek hizmetleri de çok beğenilmektedir. Esenler bosch servisi bu bölgede servis hizmetlerinde yeniliklerin öncüsü olmaktadır.

Beyaz eşya arızaları evlerde büyük sıkıntılar yaşanmasına neden olduğu için firmamız hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize dilediğiniz saatte arıza bildirimi yapabilmektesiniz. Müşteri temsilcimiz her sorunu anında yetkililere iletmekte ve size birkaç saat içinde servis ekibi gönderilmektedir.

Esenler Bosch Servisi

Nüfusu oldukça kalabalık olan bölgemizde hizmetlerin kesintisiz sürmesi içi bosch servisi olarak alt yapımızı güçlendirmiş bulunmaktayız. Daha çok aracımızla daha çok ve daha deneyimli elemanlarımızla en iyi hizmeti vermekteyiz. Elemanlarımız bosch ürünleri hakkında sürekli eğitimler almakta ve yeni çıkan modellerimizi dahi en iyi şekilde tamir edebilmektedirler. Yeterli sayıdaki servis araçlarımız sayesinde de aynı anda pek çok arıza adresine giderek hizmet vermekteyiz.

Ankastre ürünlerini ve klimaların da tamir ve bakımları bosch esenler servis hizmetleri kapsamındadır. Özellikle klimaların dönemsel bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Aksi halde klimanın filtresinde biriken bakteriler havaya yayılacak ve sağlık açısından riskler oluşturacaktır. Dönemsel bakımlarla bu riskler ortadan kalktığı gibi cihazınız daha verimli çalışmaya da başlayacaktır. Daha az enerji harcayacak ve sizi yüksek faturalardan kurtaracaktır. Beyaz eşyalar ( buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima ) hayatımıza büyük kolaylıklar sağlamakta ve bize konforlu bir yaşam sunmaktadır. Bu konforu sürekli yaşayabilmeniz için öncelikle cihazlarınızı doğru kullanmanız gerekir. Arıza durumunda ise hemen bize başvurmanız gerekir. Kaliteli ve hızlı hizmeti en ucuz fiyatlarla firmamız vermektedir.

TIKLA ARA