Esenyurt Bosch Servisi

Esenyurt Bosch Servisi

Günümüzün en çok ihtiyaç duyulan işlerinden biri de beyaz eşya servis hizmetleridir. Artık buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve fırın gibi beyaz eşyaların olmadığı ev yok gibidir ve eşyalar sayesinde evlerimizde rahat ve konforlu bir hayat yaşamaktayız. Özellikle bosch marka beyaz eşyalar çok fonksiyonlu özellikleri ve teknolojik üstünlükleri ile çok tercih edilmektedir. Bu tercihte satış sonrası tamir ve bakım hizmetlerindeki kalite de önemli rol oynamaktadır. Esenyurt bosch servisi satış sonrası hizmetleriyle bölgemizde güvenli hizmetin adresi olmuştur.

Bosch marka buzdolabınız yeterli soğutmuyorsa, gürültülü çalışıyorsa, aşırı buzlanma ve karlanma yapıyorsa bir sorun var demektir ve hemen firmamızı aramanız gerekir. Çamaşır makinelerinde ise genellikle su alma ve su boşaltma sorunları yaşanmaktadır. Fişin prize tam takılı olup olmadığını ve elektrik tesisatında bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz ve sorun devam ediyorsa yine hemen bizi arayınız. Nasıl bir problem olursa olsun deneyimsiz sıradan tamircilere başvurmayınız.

Esenyurt Bosch Servisi

Bosch servisi olarak biz en kısa sürede adresinize geleceğiz ve en iyi şekilde arızayı tamir edeceğiz. Büyük bir bölgede hizmet vermemize rağmen yeterli sayıdaki servis araçlarımız ve personelimiz sayesinde aynı anda birkaç noktada servis hizmeti verebilmekteyiz. Personelimiz bosch ürünleri konusunda eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Her türlü arızayı kolaylıkla tamir edeceklerdir.

Bütün tamir ve bakım işlemleri için firmamızın bir yıllık garantisini vermekte ve orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Böylece beyaz eşyanız ilk günkü performansında çalışmakta ve uzun yıllar sorunsuz çalışmaya devam etmektedir. Bosch esenyurt servis hizmetleri müşteri memnuniyeti ilkesiyle verilmekte ve müşterilerimize asla bekleme gibi can sıkıcı sorunları yaşatmamaktayız.

Özel servis hizmeti veren firmamız bosch marka klimaların da yıllık ve dönemsel bakımlarını titizlikle yapmaktadır. Bu bakımlardan sonra klimaların havaya bakteri yayması engellenmiş olmakta ve cihazınız daha verimli çalışarak sağlıklı bir ortam yaratmaktadır. Tüm bu hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla verilmektedir. Ayrıca kredi kartıyla kapıda ödeme yapma kolaylığı da sağlamaktayız. Çağrı merkezimize günü her saati arıza bildirebilirsiniz. Tüm sorunlar en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

TIKLA ARA