Eyüp Bosch Servisi

Eyüp Bosch Servisi

Evlerdeki beyaz eşya arızaları insanlara ciddi sıkıntılar yaşatmaktadır. Bütün işler yarım kalmakta ve aksamaktadır. Oysa beyaz eşyalar hayatımıza büyük kolaylıklar getirmiş ve bize konforlu bir hayat sunmuştur. Ancak beyaz eşya servis hizmetleri de artık çağın ihtiyaçlarına göre yapılmaktadır. İnsanlar tüketici hakları konusunda bilinçlenmiş ve hızlı ve kaliteli servis hizmeti almanın hakları olduğunu öğrenmişlerdir. Eyüp Bosch servisi modern çağın ihtiyaçlarına uyumlu olarak kendisini yenilemiş ve kaliteli hizmetleriyle müşteri memnuniyeti yaratmıştır. Bölgemizdeki bosch kullanıcıları her türlü sorunlarında güvenle bizi aramaktadır.

Eyüp bosch servisi olarak müşterilerimizi tamir ve bakım konularında asla bekletmemekte ve sorunları birkaç saat içinde çözmekteyiz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarda ya da kombi ve klimalarda bir arıza meydana geldiğinde müşterilerimiz biz aramakta ve müşteri temsilcimiz arıza kaydı yapmaktadır. Deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşan servis ekibimiz de en kısa sürede adresinize gelmekte ve arızayı tamir etmektedir.

Eyüp Bosch Servisi

Yeterli sayıdaki servis araçlarımız sayesinde ise aynı anda pek çok arıza noktasına gidebilmekte ve müşterilerimizi bekletmemekteyiz. Müşterilerimiz bizi haftanın her günü ve günün her saati arayabilmekte ve arızaları bildirmektedir. Eyüp bosch servisi olarak kombi ve klimaların da düzenli bakımlarını yapmaktayız. Bu cihazlar düzenli bakımları yaptırıldıklarında hem daha verimli kullanılmakta hem de uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır.

Yaptığımız tüm çalışmalar firmamızın bir yıllık garantisi kapsamındadır ve aynı zamanda garantili, orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla verilmekte ve kredi kartı ile kapıda taksitli ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Tüm hizmetlerimiz ve ücret bilgilerimiz hakkında web sitemizden bilgi de alabilirsiniz. Yine buradan arıza kaydı da yaptırabilirsiniz. Firmamız en kaliteli ve hızlı servis hizmeti veren firmalardan biridir.

TIKLA ARA