Fatih Bosch Servisi

Fatih Bosch Servisi

Beyaz eşya servis hizmetleri son yıllarda çok daha kaliteli olmaya başladı. Artık ülkemizde de bu tür hizmetler modern ülkelerdeki kalite standartlarında yapılmaktadır. Teknolojideki gelişmeler de bunu desteklemektedir. Bosch servis hizmetleri de tüm yurtta en hızlı ve kaliteli servis hizmeti vermek için geniş bir ağa sahiptir. Fatih bosch servisi bölgemizdeki tüm bosch kullanıcılarının her türlü onarım ve bakım hizmetleri için onların yanında olmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız müşterilerimizin her türlü talebini en iyi şekilde karşılamaktadır. Beyaz eşya arızalarına uzun süre çözüm bulunamadığında evlerde büyük sıkıntı yaşanmaktadır.

Bu yüzden firmamız arızaları en hızlı şekilde tamir etmeyi ve müşterilerimizi bekletmemeyi ilke edinmiştir. Büyüyen bir nüfusa sahip olan ilçemizde hızlı ve kaliteli hizmeti sağlamak için çok sayıda servis aracı ve personel alımı yapmış bulunmaktayız. Artık aynı anda pek çok arıza noktasına gidebilmekteyiz. Beyaz eşyalarınızda ( buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima ) bir arıza meydana geldiğinde bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcilerimiz sorunu hemen yetkililere iletecektir.

Fatih Bosch Servisi

Bosch servisi olarak birkaç saat içinde servis ekibimizi adresinize göndereceğiz. Hepsi deneyimli ve eğitimli olan servis çalışanlarımız her türlü arızayı kısa sürede onaracaktır. Yaptığımız çalışmalara firmamızın bir yıllık garantisini de vermekteyiz. Bosch beyaz eşyalarındaki arızalar için deneyimsiz ve sıradan tamircilere başvurmamalısınız. Aksi halde arıza daha da büyüyebilir ve cihazınız ciddi zarar görebilir. Ayrıca size olmadık masraflar da çıkarabilirler. Garantili hizmetlerimizle en uygun fiyatlarla tamir ve bakım hizmetlerini firmamızdan alacaksınız.

Mutfaklarımızın vazgeçilmezi haline gelen bosch ankastre ürünlerini de her türlü tamir ve bakımını yapmaktayız. Ayrıca yaz ve kış aylarında bize normal değerlerde yaşam alanı yaratan klimalarınızın da tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Klimalarınızın daha verimli çalışması bosch fatih servis hizmetleriyle mümkün olacaktır. Klimaların dönemsel periyodik bakımlarının yapılması onların daha verimli çalışmasını ve daha az enerji harcamasını sağlayacaktır. Ayrıca daha uzun yıllar kullanabilmenizi sağlayacaktır. En uygun fiyatlarla verdiğimiz hizmetlerimiz için kredi kartı ile ödeme kolaylıkları da sağlamaktayız. Günün her saati bizi arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

TIKLA ARA