Küçükçekmece Bosch Servisi

Küçükçekmece Bosch Servisi

Beyaz eşyaların arızalanıp çalışmaması evlerimizdeki en can sıkıcı sorunlardır. Çünkü artık evlerimizdeki bütün iş düzenleri beyaz eşyalara bağlı olarak kurulmuş ve onların yerini alabilecek başka bir düzenimiz yoktur. Beyaz eşya ( buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima ) kullanımın bu kadar artması satış sonrası tamir ve bakım çalışmaları da önem kazanmıştır. Küçükçekmece bosch servisi olarak her gün onlarca arıza ve bakım bildirimi almaktayız. Bildirilen tüm sorunlara zamanında müdahale edebilmek için çok sayıda servis aracı ve personel alımı yapmış bulunmaktayız. Artık bildirilen bütün arızalar aynı gün içinde tamir edilebilmektedir.

Firmamız müşteri odaklı çalışmakta ve müşterileri bekletmeden hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktadır. Bize günün her saatinde çağrı merkezimizden ulaşabilmektesiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorununuzu kaydedecek ve yetkililere iletecektir. Servis ekibimiz de en kısa sürede adresinize gelerek onarımı gerçekleştirecektir.

Küçükçekmece Bosch Servisi

Beyaz eşyaların arızalanmaları evlerde hayatı kaosa çevirmekte ve bütün işler yarım kalmaktadır. Bu yüzden bosch servisi en hızlı servis hizmetini vermektedir. Ancak beyaz eşya arızalarının anında bildirilmesi arızanın büyümemesi için çok önemlidir. Buzdolabınız soğutmuyorsa, çamaşır ve bulaşık makineleriniz çalışmıyorsa siz müdahale etmeyiniz. Daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olursunuz. Hemen bizi arayınız ve ekiplerimiz gelerek sorunu çözsünler.

Ankastre setlerinizin de bakımlarını ve tamirlerini yapmaktayız. Ayrıca yaz ve kış aylarında bize oda sıcaklığı konforu yaşatan klimaları da düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Dönemsel olarak yaptığımız bakımlarla klimalarınız daha verimli çalışmakta, daha az enerji harcamakta ve daha uzun ömürlü olmaktadır. Bosch Küçükçekmece servis hizmetleri firmamızın bir yıllık garantisiyle verilmektedir. Servis ekibimiz kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullanmakta ve cihazlarınızın zarar görmesini engellemektedir.

Firmamız bosch ürünlerinin tamir ve bakımlarını en uygun fiyatlarla yapmaktadır. Özel servis hizmetlerimizde kalite, hız ve düşük ücret en önem verdiğimiz konulardır. Beyaz eşyalarınızın arızalarından kaynaklanan sorunları evlerinizde veya iş yerlerinizde yaşamak istemiyorsanız zaman geçirmeden bizi arayabilirsiniz. Ayrıca çalışan müşterilerimizi de düşünerek servis hizmetlerimize mesai saatleri dışında da devam etmekteyiz. Hafta sonu da nöbetçi servis ekiplerimiz hizmete devam etmektedir.

TIKLA ARA