Kurumsal

KURUMSAL

İstanbul’un her ilçesinde, semtinde hizmet veren biz Bosch teknik servisi bu işleri uzun yıllardan beri yapıyoruz. Bugüne kadar sayısız yere sayısız servisimiz oldu. Neredeyse tüm müşterilerimize memnun kalacakları hizmetler verdik. En önemli amacımız zaten budur: müşterinin hizmetlerimizden memnun kalması.

Ekibimiz
Ekip arkadaşlarımız alanlarında uzman kişilerden oluşuyor. Yukarıda da yazdığımız gibi amacımız sadece uzmanlığımızı göstermek değil siz müşterilerimize memnun kalacağı ve devamlı bizi seçeceği hizmetleri sunmak. Ekip arkadaşlarımız da bunun iyice farkındalar ve ayrı ayrı değil hep birlikte bu amaçla işlerimizi yürütüyoruz.

Hizmet Türlerimiz
Bizim hizmet türlerimiz Bosch marka her ne tür elektronik eşya varsa bunların tamiratını, bakımını, temizliğini ve parça değişimini yerine getirmektir. Tamir yaparken önceliğimiz tamirin kısa sürede bitmesi değil cihazın en iyi şekilde çalışana kadar uğraşmak. Bakım ve temizlik yaparken de aynı şey geçerli olmakla birlikte bu hizmetlerde biz cihazınızı bozmayacak araç, gereç ve ürünler kullandığımız için bakım tam anlamıyla gerçekleşmiş oluyor. Parça değişiminde de biz kesinlikle %100 orjinal Borch marka parçalar kullanıyoruz.

Tüm bu hizmetleri verirken memnuniyetinizi ön planda tutmayı sadece sözde belirtmiyoruz. Tüm müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Bugüne kadar herhangi bir hizmetimizden memnun kalmayan müşterimiz olmadığı gibi bizden daha fazla destek veya hizmet isteyen müşterilerimize de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık. Bu sunduğumuz hizmetlerin ne kadar işinize yaradığını daha sonraki teknik servis ihtiyaçlarınızda da bizi tercih ettiğinizde anlıyoruz.

Eğer diğer sayfalarımızda da yazdığımız gibi İstanbul’un neresinde, hangi semtinde olursanız olun, Bosch marka ürünlerinizde servise ihtiyaç duyuyorsanız bize istediğiniz şekilde ulaşmanız mümkün. Telefonlara veya e-maillerinize belki de Twitter’dan tweetlerinize sadece 24 saat gibi kısa bir süre içinde cevap veriyoruz. Böylece siz de hayatınızda önemli yer kaplayan makinelerinden için çok ayrı kalmamış oluyorsunuz 🙂 0212 534 66 30

Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermekte ve müşteri temsilcilerimiz her türlü sorununuzun çözümü için sizi doğru şekilde yönlendirmektedir. Servis firmalarımızın tümü müşteri odaklı çalışmakta ve hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Bize bir arıza bildirimi yaptığınızda müşteri temsilcilerimiz hemen arıza kaydınız yapmakta ve yetkililere iletmektedir. Daha sonra size bir randevu verilmekte ve randevu saatinde servis ekibimiz adresinize gelerek tamir ve bakım hizmetini vermektedir.

Bosch servisi ekibinde çalışan tüm personel ürünlerimiz hakkında eğitimler almış ve deneyimli kişilerdir. Ayrıca insan ilişkileri konusunda da eğitim almış ve işlerini güler yüzlü, saygılı bir şekilde yapmaktadır. Servis hizmetlerimizde yapılan tüm işlemlere firmamızın bir yıllık garantisini vermekteyiz. Kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullanarak cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmalarını sağlamaktayız. Bu yüzden bosch ürünlerindeki arızaları deneyimsiz ve sıradan tamircilere teslim etmeyiniz. Bu ileride daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

TIKLA ARA