Sarıyer Bosch Servisi

Sarıyer Bosch Servisi

Beyaz eşya servis hizmetleri artık sorun olmaktan çıktı. Günümüzde bütün evlerde ve iş yerlerinde beyaz eşya kullanımı çok artmış bulunmakta ve beyaz eşyaların özellikle satış sonrası tamir ve bakımlarında yaşanan aksaklıklar giderilmiş bulunmaktadır. Özellikle bosch marka beyaz eşyaların satış sonrası hizmetlerindeki yenilikler sektörde öncü olmuştur. Sarıyer bosch servisi, her gün yüzlerce tamir ve bakım taleplerini karşılamak için alt yapısını güçlendirmiş ve 7/24 hızlı servis hizmeti yapmaya devam etmektedir. Öncelikle servis merkezimize günün her saati telefonla ulaşmanız mümkündür. Çünkü çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Çağrı merkezimize gelen talepleri müşteri temsilcilerimiz hemen kaydetmekte ve yetkililere iletmektedir. Tamir ve bakım için müşteri temsilcimiz size randevu vermekte ve randevu saatinde servis ekibimiz adresinize gelmektedir. Deneyimli ve eğitimli personelimiz kısa sürede arızayı tamir etmektedir. Bütün arıza tamirleri gün içinde yapılmış olmaktadır. Çok sayıdaki servis aracımız ve personelimiz sayesinde aynı anda birkaç arıza noktasına gidebilmekteyiz.

Sarıyer Bosch Servisi

Bosch servisi özellikle çalışan müşterilerimizin mağdur olmamaları için mesai saatleri dışında da hizmet vermeye devam etmektedir. Hafta içi ve hafta sonu akşam 22.00 ye kadar her türlü sorununuzda yanınızda olmaktayız. Ayrıca yaptığımız işlemlere firmamızın bir yıllık garantisini de vermekte ve bu şekilde müşterilerimizin güveninin kazanmaktayız. Parça değişikliği söz konusu ise kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullanmaktayız.

Bosch Sarıyer servisi olarak klimalarınızın yıllık bakımlarını da en iyi şekilde yapmakta ve temizlemekteyiz. Böylece klimalarınız daha verimli çalışmakta, daha az enerji harcamakta ve daha uzun ömürlü olmaktadır. Bosch marka beyaz eşyalar ( buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima ) teknolojik üstünlükleriyle çok beğenilmekte ve kullanılmaktadır. Doğru kullandığınız takdirde beyaz eşyalarınız uzun yıllar sorunsuz çalışacaktır.

Ancak bazen yanlış kullanım ve elektrik tesisatlarındaki sorunlar yüzünden beyaz eşyalarınızda da arızalar meydana gelebilir. Bu durumda sıradan tamircilere gitmemeniz cihazınızda yeni sorunların meydana gelmemesi için önemlidir. Özel servis hizmeti veren firmamız her türlü arızaya en uygun fiyatlarla çözüm bulmakta ve sizlere olması gerekenden fazla maliyetler çıkarmamaktadır. Fiyatlarımız web sitemizde de yayınlanmakta ve maliyeti önceden bilme şansınız bulunmaktadır.

TIKLA ARA